Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor nechce fungovat.

Zdravim, kupoval jsem si starsi pc a zapojoval do nej svuj monitor ( odkaz ) ale kdyz pc zapnu tak monitor jen vypise No video input a prepne se do sleep modu. Nevite prosim co s tim? Driv mi to delal i na starem pc ale asi na 3 ti restart pc se chytil a sel. Bohuzel nemam jiny monitor na vyzkouseni.

Tak uz dobre. Vzhledem k tomu ze jsem blb tak jsem to zapojil do prvniho a jedineho VGA slotu ktery jsem videl. A ten je zrovna na desce :D Takze zitra jdu koupit dvi redukci a zapojim to spravne do grafiky. Tudiz prosim o locknuti at to tu neprekazi.