Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padani windows na msi k9n platinum po upgrade biosu

Kdyz dam nový bios ktery ma opravenou kompatibilitu ram začne padat nejdrive obraz monitoru se spadne do pruhu a hned nasleduje obrazovka smrti a je to mozna tim ze mam dve ramky adata stejne v dual chanel a jedny dve v dual evolveo cepelin nemuze to byt tim ze kazdy par je jiny dohromady 4 ale s puvodnim biosem je vse v poradku.

deska msi platinum k9n s nvidia 4 sloty ram 2x evolveo a 2x adata vsechny 1gb

Tak tie RAM skusaj po jednej alebo po dvoch apod. Predtym si mohol mat v BIOSe nastavene vyssie napatie RAM alebo vypnuty dualchannel alebo rucne nastavenu nizsiu frekvenciu apod, a po flashi sa vsetko nastavilo zas na defaults. Jaky si mal problem predtym ze si potreboval flashovat BIOS?