Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operační paměti RAM - bude fungovat tato barevná kombinace?

Dobrý den, chtěl bych si barevně nakombinovat RAMky , mám na mysli Kingston HyperX Fury 1600 Mhz. Chtěl jsem se ujistit, zda mohu tyto dva druhy spolu zkombinovat. Děkuji. ¨

http://www.czc.cz/kingston-hyperx-fury-white-16gb- 2x8gb-ddr3-1600/150125/produkt

http://www.czc.cz/kingston-hyperx-fury-red-16gb-2x 8gb-ddr3-1600/150123/produkt

Pracovní frekvence a voltage je stejná, čili k sobě můžou, že? Omlouvám se, za nejspíš hloupý dotaz. Jistota je pro mě jistota.
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: Operační paměti RAM (karel)

Ja som ten dotaz nejak nepochopil, ale to su dva pary, t.j. budes mat 4moduly. Ako prve by si sa mal zaoberat tym ze ci vobec tak velke moduly tvoja doska/CPU podporuje. Ako druhe je dobre stejne moduly davat do spravnych slotov, neni to jedno (ak by sa lisili aj niecim inym jak farbou). Preco si nekupis len dva moduly nechapem (viac jak 16GB asi stejne nepotrebujes)