Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI R9 380 4Gb

Zdravím,
tak jsem pořídil novou MSI R9 380 4Gb a jsem z ní lehce rozhozenej. Ventilátory se začnou točit až při zátěži (mám otevřenou case) a teploty v klidu mám pak klidně kolem 55-60C. Větráky se pak třeba i začnou na chvíli točit, ale pak přestanou a pod 50 nejdu. Je to takhle normální? Jde o nějaký tovární nastavení, nebo můžu nějak změnit? Nebo může jít o vadný kus? Zdroj Seasonic S12II-620 620W, ovladače aktuální. Moc díky všem za komenty.

Ahoj,
díky za reakci. No četl jsem nějaké recenze, kde vychvalovali jak je v klidu pod 35C a v zátěži nepřekročí 65C a já mam někdy 60 jen při brouzdání po netu, videa atd. Je to nová grafika a moc se nevyznám, tak jsem z toho vyplesklej. Myslíš tedy, že to je v pohodě a nemusím nijak řešit? Díky

P.S: Omlouvám za duplicitní vložení, mam zlej net.

Ahoj,
tak si ještě jednou dovolím oživit tohle téma. Teď asi po 2h hraní Zaklínače 3 na druhý nejvyšší detaily, mi přes CPUID HWMonitor ukazuje grafika teplotu 96C. Prosím Vás je i tohle normální, nebo už je fakt něco špatně? Předem díky.

Ahoj, jj o tom hairworks vím, hrál jsem to už před tím na jiný kartě taky od AMD. Hele je mi až stydno to psát, ale byl to v-sync. Po vypnutí teplota max 66 C. Jsem fakt ucho, ale jak to teda prosím řešíte Vy? V-sync defaultně vyplej, nebo to takhle brát nelze? Každopádně Vám moc děkuji za reakce.