Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU pro m4n78-am

Zdravím , měl bych dotaz jakou grafickou kartu mohu dostat do této základní desky asus m4n78-am. Jde mi o to že nechci vyhazovat 20 tisíc za novou pc sestavu, ale trošku zvětšit výkon oproti té integrované nvidia 8200. Díky za rady!

prosím Vás když nedokážete poradit tak radši ani nepište, nikdo o žádném bazaru nemluví to je první věc. Ta druhá je že se stačí kouknout např na czc kde jsou karty za 1000kč na kterých ty hry jedou na max detaily, stačilo by se podívat co mají ty hry za požadavky. Takže Vám vřele děkuji za radu!!

Keby ta doska este nemala UEFI BIOS tak by si musel pouzit grafiku ktora ma este legacy VBIOS, ale dnes to este maju tusim vsetky grafiky, alebo je na karte na to prepinac. Ked ma doska UEFI BIOS tak tam mozes dat cokolvek. Nejake nekompatibility s BIOSom su sice mozne ale velmi nepravdepodobne.