Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel core 2 quad teploty

Čaute mám Intel core 2 quad Q6600 a při minimální zátěži 0,5% vytížení má procák okolo 50 stupňů, ale jakmile zapnu nějakou hru tak se zvedne vytížení a i teploty vyletí až na 90 stupňů :/ Myslíte, že je to v poho u tohohle procáku? :/ Pasta je asi tejden stará..

ale 50 stupnov bez zataze to by som skor povedal ze je ten chladic nasadeny blbo (niektory z uchytov sa vysunul z aretacoe apod). Bez zataze to nebude moc zrat (ak nema tie Win uz aj zavirene - ale ked je vytazenie 0.5% tak to najskor zavirene nema, a bude blbo nasadeny chladic)