Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno velmi slaby zvuk z reproduktoru

ahoj,potreboval bych poradit,najednou se me velmi ztlumil zvuk ve sluchatkach anichž bych sahal na nastaveni nebo cokoli menil,jinak vše mam nastaveno na maximum a kdyz si prehravam pisnicku nebo nekomu volam tak to neni skoro ani slyset,Kdyz ale treba vypnu pocitac tak ten zvukovy efekt to dava normalne hlasite.diky za radu

Ahoj,chtěl bych se podělit o jednu zkušenost,která někomu může pomoci.Některé přehrávače(v mém případě "Quintessential Player") po spuštění automaticky ztlumí hlasitost zařízení Wave.Možná to dělají i jiné přehrávače.Takže potom musím jít do: ovládací panely/zvuky a zvuková zařízení/na záložce hlasitost/upřesnit/zařízení wave je hlasitost na minimu.Posunout jezdce na požadovanou hlasitost.