Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatná indikace CPU

Dobrý den, není to pro mě nic zásadního ale stejně bych to rád vyřešil a to že jsem si koupil procesor AMD FX-8300, jenže všechny programy na zobrazení HW mi ukazují že mám 8320E a to i základní deska, takže když chci přetaktovat pomocí tlačítka OC Genie tak to bere v potaz Turbo Frekvenci 8320E (4GHZ) a ańe 8300 což by mělo být 4,2GHz .
Jak jsem psal, není to pro mě nic zásadního ale rád bych to vyřešil.

Děkuju za všechny rady a nápady.

Sestava:
Deska: MSI 970 Gaming
CPU:Amd FX-8300
Ram: 2x4gb 1866Mhz HyperX
HDD: 1tb + 500gb
Zdroj EVGA 500B -500W
OS: Windows 7 Ultimate 64bit

Spust si CPU-Z a pozri si CPUID string na prvej karte to tusim zobrazuje (tusim ze bud v kolonke Name alevo v Specification"). A ten CPU ktory to ukaze tak ten mas, ziaden iny. (ten string sa vycitava rovno z CPU ako text, viz google "Processor Brand String").

CPU-Z mi píše že mám 8320 to stejné i BIOS ale když na faktuře z CZC mám napsano 8300 tak chápu že to mohli prohodit ale když je to i na krabičce od procesoru tak je možný že soudruzi z AMD udělali někde chybu a prohodili to?
Co je napsano přímo na procesoru jsem si upřímně nevšiml a nechce se mi to vyndavat až tak mě to netrápí :-D