Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nabootovat z USB

Nenapadá někoho co by mohlo být příčinou toho, že u několika stejných PC (Fujitsu Esprimo P9000, Win7 Pro 64bit) nelze z USB spustit servisní UBCD (Ultimate boot CD)?
Bootování z flešky na těchto PC probíhá tak, že bootování začne korektně a ve chvíli, kdy se na displeji objeví logo WinXP naběhne "modrá smrt" (viz příloha).
Stejná bootovací fleška na jiných PC funguje bez problémů, tak soudím, že to nejspíš bude problém těch Fujitsu PC (BIOS?), ale nevím po čem konkrétně jít.
Děkuji

UBCD odkedy pouziva Win? Nieco robis asi zasadne blbo, trebras na tej flash vobec neni UBCD, alebo nejaka jeho divna odnoz.
Ak to nejaky debil urobil zalozene na Win, tak logicky to nepojde ak to nema ovladace pre USB controller, musis ten USB stick strcit do USB2 portu, na skylake mas smolu (pouzi novsiu verziu alebo nieco co neni zalozene na Win)

Nemas UBCD, tak si najprv ujasni ze co vlasne na tom sticku mas (alebo co tam spustas), aby sme vedeli poradit lepsie. Ja som si pred X rokmi robil tusim live Win aj pre sandybridge, pridal som tusim do toho ovladace (kedze to su uz roky tak sa nepamatam uz ze co a odkial). Moze existovat nova verzia ktora to uz ma v sebe, ked ale nenapises presne ze co mas, tak sa neda to vyhladat.