Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Zdravím všechny .
mám novou desku MSI s procesorem Pentium D 2.8.
ram 2*256 , zdroj 300w a grafiku ATI 1600pro.
Po výměně desky procesoru a grafiky mě pomalu nabýhá systém a když naběhne tak mi buď padají hry a nebo se oběví modrá smrt s výpisy paměti RAM poraďte co s tím.

Ahoj, jaký máš OS? Předpokládám, že Win XP.
Po výměně dílů jsi přeinstalovával systém nebo ne.
Dále - co tam máš ještě za komponenty - HDD, DVD, ... zdá si mi, že by si to zasloužilo silnější zdroj.
Takže bych doporučoval přeinstalovat OS a koupit výkonější zdroj (to padání při hrách tomu nasvědčuje, grafiky jsou co do spotřeby docela žrouti...)