Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk po zapnutí PC

Zdravím potřeboval bych poradit poslední dobou jak zapnu počítač, přihlásím se potm většinou zapnu youtube a pustím si videa po nějaké chvilce se mi to na chvilku sekne a potom už běží jen video bez zvuku i když restartuju prohlížeč stále nejde zvuk a to ani když si pustím něco přímo z mých souborů. Prostě nejede mi vůbec zvuk, musím počítač restartovat a potom to funguje v pořádku. Nevíte čím by to mohlo být ? Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Mám Win 10 používám chrome jakoukoliv další informaci dopíši.

Ked ten zvuk nefunguje, tak v ovl.panely-zvuky v sekci prehravanie je nastavene co?
Moze to byt aj HW problem napr. v jack konektore apod, v ovladacoch by mohlo byt mozne vypnut automaticku detekciu jacku, ak to tam mas (zvycajne je to nastavenie skryte treba kliknut na ikonku obalky u realtek, u inych zhlavy neviem, apod)

A este nainstaluj spravne ovladace audio, pre Win10, bud z webu vyrobcu dosky alebo zvukoveho chipu. Alebo ak tam nebol od vyrobcu Win10, tak nepouzivaj Win10, ale to co tam dal vyrobca, s jeho original ovladacmi (ak mas este funkcne recovery).
A pripadne aj hladat tam nejake vypinanie zariadenia kvoli setreniu spotreby, but v ovladacoch audio, alebo v spravci zariadeni, alebo v oboch.

Ak mas v tom nedorobku10 nastaveny fast start, tak "vypnutie" je len sleep, a teda po sleep ti to blbne, co je problem ovladacov. Ked si deaktivujes fast start (ovl.panely-napjanie, nastavit funkciu tlacitka - tam zmacknes zmenit nedostupne nastavenia a uplne dole rychle spusteni vypni), tak potom sa to bude normalne vypinat a zapnutie bude to same co restart. Si to skus ked chces. Problem su ale na vela percent ovladace.