Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Probook 4720s - nenaskočí obrazovka

Dobrý den, mám takový problém. Dnes jsem si zapl svuj notebook HP Probook 4720s a po chvíli prohlížení internetem se mi problikly na monitoru barvy a monitor zhasl. Po vypnutí ntb a znovu zapnutí se počítač rozjede ale obrazovka nenaskočí.
Proto bych vás rád poprosil o radu.Děkuji vám

Změna předmětu, původně: HP Probook 4720s (host)

BTW. problem moze nastat ak tam treba nieco konfigurovat nejakymi utilitami od vyrobcu apod napr. ak by vyrobca mal model s fullhd displayom a stejnu dosku pouzil aj pre iny model s mensim rozlisenim displaya, a ty by si tu novu mal blbu/blbo nakonfigurovanu (ona tam bude nejaka EEPROM na tom), tak by si na displayi videl hovadiny (rozhadzane ciary apod). To by mal ale ten shop vediet aby ti dal spravnu, ale neda sa to garantovat. To musis potom riesit s nim, ak nieco take nastane. inac ti ostava len dufat ze to bude potom ok :)
P.S. nemusi to byt riesene pomocou EEPROM, moze to byt aj napevno nastavene biosom apod, potom by taky problem nemohol nastat, resp. preflashol by si bios a dobre, to zavisi od konkretneho vyrobcu a modelu.