Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit PC, svítí diody na desce

Dobrý den,

dneska mi nejde spustit PC, u spouštěcího tlačítka svítí obě kontrolky jak červena tak i zelená (asi Hardisk cervena a zelena zapnuto), plus na základní desce svítí 4 diody, u nich je nápis PHASE LED, 1,2,3,4 možná knim patří i tento napis DD4, DD5, DD6, DD7, každá svíti jinou barvou, 1 a 2 svítí zeleně, 3- oranžově, 4- červeně.

Z PC jsem vytahl vsechny kabely USB, monitor, sluchatka atd...
Z ventilátoru se točí pouze zdroj.
Zádné pípnutí na začátku.
Ventilátior CPU se jen pootoči při spuštění či zmáčknutí tlačítka start.
Tento problem se mi stal už víckrát, vždycky se nějak zapl, třeba až po 10 zmáčknutí tlačítka start, nebo bouchnuti do PC...

Ale dneska se mu nechce už vůbec...

Prosím včem je závada?
Děkuji.

Odpoj od zakl.dosky uplne vsetky kabliky kejsu, a skus to zapnut spojenim PWR pinov na doske. Nejaka zmena?
V navode k doske si mozes skusit najst ze co znamena ta farebna kombinacia tych LED.
RAM skus po jednej v roznych slotoch.
Inac sposobovat to moze cokolvek v HW. Odpajaj vsetko az po holu dosku na stole+CPU+chladic, ked furt nic, tak je to nieco na doske alebo napr. zdroj. Moze tam byt aj niekde studenak na doske (alebo aj blby kontakt na patici CPU apod) a manipulaciou sa to pohne a zas pojde, to sa potom tazko urcuje ze cim to bolo.