Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo fps u nového PC

Ahoj,nedávno jsem si pořídil PC
Specifikace:
8GB RAM
Procesor: AMD A10-6700 až 4,3 gh
grafická karta Nvidia GTX745
zdroj 300w

Jenže když zapnu Far cry 4,tak na minimum mi to běží cca 25 fps,neví někdo proč ?
Pokud jsem něco uvedl špatně,nebo něco chybí,tak se předem omlouvám :-)

takže nainstalované není nic a místo originálních ovladačů k základní desce spoléháš jen na to, že si windows samy najdou aktualizace, ano?
ne že by to hw zachránilo, spíš jen děláš všechno pro to, aby byl výkon co nejslabší.

Co tak koukám tak se udává jenom 300w ,nic více tam není

zdroj na sobě nemá žádný štítek - tak to tě při nákupu podvedli: i nejhorší shity mají na sobě uvedený typ a zatížení +12V větve.