Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nastartuje až na podruhé

Dobrý den, prosím vás chtěl bych se zeptat jestli nevíte čím by to mohlo být nebo jak to vyřešit. Když nechám počítač vyplí a ale zdroj je zapnutý tak nemůže nastartovat. Zapne se na cca dvě tři vteřiny a pak se restartuje a pořád dokola do nekonečna. Ale když ho vypnu od zdroje elektřiny a pak po chvilce zase zapnu a zapnu počítač tak se stane to samé, ale na podruhé už naběhne a jede normálně? Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Parametry:
CPU:intel i7 3770k
MB:msi Z77A-GD45
RAM:Corsair 2x8GB 1600MHz
PW:Corsair 750W
GPU:msi NGTX670

To může způsobovat dodělávající zdroj (80%). Ale vyloučit nelze ani základní desku (15%). Zbylých 5% si nechávám do rezevy pro jiné závady.
Někdy to blbne i z důvodu vybité baterie na základní desce.

Jenom jsem zapomněl dodat už se mi to stalo dávno nešel nastartovat vůbec reklamoval jsem zdroj a vrátili mi ho, že je v pořádku. Tak jsem poslal desku a tu my vyměnili a jelo to skvěle. Jenže se to stalo znovu a nešlo to nastartovat zase vůbec. Tak jsem reklamoval opravili to a teď to dělá tady tohle ještě mi pomůže reset CMOS na zakladní desce v zadu na vstupech na to mám takové tlačítko.