Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 8 heslo nespravny ukazovatel

Op neuspesnom upgrade z win8 na 8.1 a obnove system u cez bod obnovy sa nemozem nalogovat do systemu, pretoze dostavam hlasku nespravny ukazovatel.
Heslo je ok, pretoze v nudzovom rezime sa lognem. Ked vytvorim nove konto v nudzovom tak sa lognem, ale pri normalnom starte nie.
Problem je, ze mi Google nic neporadil, takze otazka znie co to kurva je ten nespravny ukazovatel a co sposobuje, ze pri normalnom starte sa neda do systemu nalogovat?

Netusim ale neda sa v nudzaku nastavit aby bootoval bez zadania hesla? (control userpasswords2 a tam, alebo zrusit heslo uplne apod).
Urob si asi image celeho oddielu kym to este funguje aspon takto, lebo toto asi nedopadne dobre :-D
P.S. asi su posahane registry, nejaky ukazovatel v nich, alebo co ja viem co