Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej PC

Dobrý den, aktuálně budu prodávat funkční PC s tímto hardwarem, nechci být pod cenou, zajímá mě váš názor kolik si mám vzít za tento stroj díky.

viz foto díky moc.

GRAFICKA KARTA : Sapphire HD 6850 1GB GDDR5
http://www.czc.cz/sapphire-hd-6850-1gb-gddr5/82895 /produkt

PROCESOR : Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz
http://ark.intel.com/products/37147/Intel-Core-i7- 920-Processor-8M-Cache-2_66-GHz-4_80-GTs-Intel-QPI

MONITOR : Samsung SyncMaster S24B370H - LED monitor 24"
http://www.czc.cz/samsung-syncmaster-s24b370h-lcd- monitor-24/109914/produkt

ZÁKLADNÍ DESKA : Asus P6T

RAM : 6GB

HARDDISK : SAMSUNG HD103UJ ATA Device (1000 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Více v obrázku.

to je i s origo Windows 7?

pak bych veril, ze ti za to nekdo muze dat 10.000,-. Ten prvni tip tady na 14.000 se mi zda naprosto prehnany, tu desitku vidim jen proto, ze to je komplet PC i s monitorem a Winsdowsama, jinak R6850 a core i7-920 nemaji dnes v postate zadnou cenu a pamet DDR3 6GB si muzes najit sam, jak malo to dneska stoji oproti cene pred lety. Disk je za 5 let opotrebovanej a ikdyz muze chodit jeste dlouho, taky nemusi a proto je jeho cena tak okolo dvou tri stovek, zdroj je taky hodne slabej, takze taky v podstate nula. Proste prodej na komponenty za to nedostanes celkem nic, proto jsi mozna spravne odhadl prodej kompletni sestavy, kde spis muzes nejakeho zajemce o levny a pritom stale jakztakz vykonny PC najit.

Rada CX (ono vsechno se znackou Corsair je na pendrek) nejsou nic moc zdroje, zaklad by snad nemel bejt uplne spatnej, ale prehrivaj se, ja se s jednim setkal, nicmene nedivil jsem se tomu, Corsair je odpad.

No, tak na aukru je mozny vsechno, samozrejme na aukru proste nastreli cenu a bud se nejakej blbec chytne nebo ne, byl by hloupej, kdyby to nezkusil. Nicmene v realu za 14.000,- notabene bez OS postavis nove PC a lepsi.