Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbytečné Lenovo aplikace

Dobrý den, koupil jsem si nový Notebook od LENOVA Ideapad.
A hned po zapnutí jsem si všiml aplikací od Lenova. Jsou vůbec k něčemu mám je tam nechávat?
jako např. Password Manager, Lenovo solution center, Lenovo Companion, LEnovo security safe, LEnovo updates, Onekey recovery( to asi kvůli zalohám nechat že?) , Energy manager (nevím jestli se vyplatí ho mít) , poté Lenovo USB locker, atd..Ten kdo má Lenovo asi tuší..
Má cenu to nechávat? Nezpomaluje to počítač?
Notebook budu využívat jen na surfování po netu, + případná kancelářská práce.

Niektore veci je treba nechat, niektore veci mozes odinstalit, hlavne ak tam je nejake overovanie spokojnosti zakaznika a vyskakovaci riesitelia chyb a podobne nezmysly by som odinstalil v ovl.panely-programy. Veci ktore riadia HW funkcie nechat. Antivir by som vyhodil stejne to byva len casovo obmedzene.

Můj názor je,že všechny aplikace od Lenova můžou pryč. Kdyby jsi koupil tentýž NB bez OS,tak nainstaluješ svůj koupený Windows a noťas pojede. Musíš ovšem pohlídat,co se ti z těch aplikací Lenova spouští ihned po startu a tento "play list" upravit. Jinak ti to bude házet různé chyby.