Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spuštění programu po startu systému...

Zdravím,

mám problém. Potřebuji, aby se mi vždy po startu spouštěl jeden program. Zkoušel jsem ho přesunout do složky "Po spuštění," ale pokud počítač restartuji a přihlásím se, tak se ani po delší době nic nestane. Přidáním položky do Plánovače úloh jsem taky nic nevyřešil, postupoval jsem klasickým přidáním položky, kde jsem vybral, co se má stát (spustit program), potom, aby se tak stalo při přihlášení libovolného uživatele a uložil jsem, nic zajímavého se neděje. Mohli byste mi prosím poradit? OS Windows 10.

j.m.

PS.: Jedná se o program Touch Mouse Mate, nevím, jestli Vám to k něčemu bude...

Option to start with Windows
-There should be an option to make TMM start with Windows. It's cumbersome to start TMM every time after logging in Windows. For now, I have created a shortcut and placed it in the Startup Folder.
-That's a nice workaround. The reason why I don't set it to start with Windows, is that TMM requires administrator permission to run.

Vývoj skončil, poslední verze je čtyři roky stará, jestli myslíme stejný program.
touchmousemate.codeplex.com

V planovaci uloh by to mohlo ist pripadne nastavit aby sa to spustilo ako spravca. Neviem zhlavy. Alebo to ide mozno aj z commandlajny ale uz zhlavy neviem jak :)

P.S. alebo to skusit pridat do registry do HKLM do vetvy Run, to sa tusim spusta uz pred loginom a teda nie ako user, ale neviem zhlavy nikdy som to neoveroval.

Už to šlape. V plánovači úloh jsem vytvořil novou úlohu s tím, aby se spouštěla s "nejvyššími oprávněními," aby se spustil program TouchMouseMate.exe a aby se spouštěl po přihlášení libovolného uživatele. Ještě jsem vyházel spoštění na napájení a šlape to jak hodinky. Děkuji všem dobrým duším za pomoc, mějte se.