Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace čistých win 10

Ahoj, instaluji zrovna win 10 čistou instalaci z usb flash disku a dostal jsem se k diskovým oddílům. Všechny jsem odstranil a zbyly dva, které odstranit nejdou, klasický disk a ssd. Já bych kvůli rychlosti systému chtěl Windows nainstalovat na ssd, jenže mi to píše, že místo na ssd je menší, než doporučovaných 25073 MB. Mám to ignorovat a naistalovat to na ssd nebo vytvořit systémový oddíl na klasickém disku? A kolik místa pro tento systémový oddíl mám vyhradit?
Děkuji

Tak tam daj nejake ine Win, preco davas Win10 na tak stary notebook? Alebo daj Win na ten HDD, mozno budes vidiet potom aj ten SSD v systeme a das si tam data. Neexistuje disk ktory je mozne pouzit len na system, ked z toho vie system citat sam seba, tak z toho musi vediet citat aj data. Ale bohvie co to tam vymysleli. neni to nahodou len nejaky intel turbo cosi co ma spolupracovat s HDD a byt s nim ako jeden disk?

Ano, teď jsem to zjistil, je to hybridní disk, a těch 16 je nějaká cache pro zrychlení systému. A je to nový pc.
Takže to dám na klasický disk. Kolik místa pro to teda mám vyhradit? Někde jsem nasěl i 100 GB. Není to moc?