Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesnost GPS

Dobrý den, používám aplikaci Endomondo pro zaznamenávání trasy na kole/pěšky. Poslední dobou mi připadá to trasování dost nepřesné. Přikládal jsem to nízké oblačnosti ale včera za polojasna tam ty nepřesnosti byly také. Mobil mám Nokia Lumia 620.GPS.jpg Děkuji za případné odpovědi a názory.

Endomondo pouzivam take, takze bych rekl, ze tim to nebude, ale pro jistotu zkus jinou podobnou aplikaci, treba Sportypal. Velmi pravdepodobne teda chyba v mobilu, nevim jestli to na WP jde opravit nejak rucne, ale urcite bude fungovat obnova tovarniho nastaveni nebo je tam nejaky hw problem a pak jedinne reklamace.
Nicmene pockej na odpoved od nejakeho fanouska WP, treba bude vedet lepe.