Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje nějaký program na automatickou kalibraci barev na notebooku?

Existuje nějaký takový program, který bych stáhnul, kliknul na políčko "automatická kalibrace" a barvy na monitoru by se mi automaticky nastavili tak, jak mají být?

Zkoušel jsem to nastavit přes kalibraci barev co má WIN7, ale přišlo mi to takové složité a nevím, jestli jsem to podle toho nastavil správně..

Zase nejaký Pan_***, tentoraz "Pan_otazka12"....

Správna a presná kalibrácia monitora bez prístroja je priam nemožná. Ak si macher, tak si nastav monitor podľa svojich požiadaviek a potrieb "voľným okom".