Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uchycení základní desky

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda je velký problém pokud jeden z distančních sloupku bude chybět. Správně by u mojí MB mělo být 9 dis. sloupku (MB je formátu ATX - má být uchycena 9 šroubky). Zajímá mě jestli vadí když bude jeden chybět konkrétně v levém horním rohu. Děkuji za odpověd.

bezne to nevadi, ak sa doska samozrejme pri pouzivani neprehyba a nedotkne sa plechu pocitacovej skrine.
ak je to vlavo hore (pri zadnych konektoroch kde pichas klavesku a usb), tak to nieje dobre a radsej ho tam dopln, alebo zober dist. stlpik napr. zprava dole (od konektorov sata) - tie zapojis iba raz, potom bednu zavries aje klud, nehrozi tam nejake prehybanie.

No právě jsem ho tam prostě přilepil lepidlem na kov, počkám do rána no a pokud to nebude alespoň trochu držet tak ho asi nedám ale budu si dávat pozor ať se deska neprohýbá ( jak jsem psal sloupek nelze zašroubovat - strhaný závit )