Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna procesoru

Ahoj předem díky za informace.
Je možné vyměnit procesor intel pentium 4 2.0ghz 478pin box 512 za intel pentium 4 2.8ghz popřípadě pentium 4 3.0ghz.
Díky za info.

Asi jo ale těch procesorů bylo pokud si vzpomínám víc, některé už s HT a podobně. Chtělo by to přesné označení procesoru.

Každopádně nečekej že výměna má nějaký smysl. Bude to pomalé jako svině dál. Ale jestli ho máš zadarmo tak to zkus. Bacha na nohy procesoru (ohnutí)až budeš sundávat ten přiškvařený chladič (s černou teplovodivou látkou- pokud už to někdo nedělal) ...