Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 originál vs warez pro nelegalni softwary ( Windows Defender)

Dobrý dopoledne, chtěl jsem se zeptat. Mám možnost mít Windows 10 originální Home verzi, ale chci to do svého upostaveného herního pc. Moje otázka směřuje na Windows Defender a další věci, které by mi mohly dělat problém u warez softwaru. Proto jsem se chtěl zeptat, zda s tím nemá někdo větší zkušenost a jestli nebude snad kvůli defenderu a budoucím tahům Microsoftu zvolit též warez Win10, ale ten je PRO verze.

Co si o tom myslíte vy?

Pokud chceš mít v počítači podivný obsah, tak bych Tě rád upozornil, že win10 například prohledávají disk a práskají jména filmů co máš na disku plus spoustu dalšího takže s hrama to bude podobné. Si to dohledej. Jinými slovy na takový počítač si dá win10 jen osel8-)