Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem torrent

Prosím praďte jak se stahuje přes torrent. Už jsem to párkrát slišel ale nevim co to vlastně je. Děkuji.

1. potrebujete torrent klienta, je to program, s ktorym stahujete.
2. potrebujete stiahnut samotny torrent subor, to je par kB velky subor z nejakej stranky, napr. (www.mininova.org)

naistalujete si vasho torrent klienta (Azureus, BitComet, Torrent Harvester atd atd, kazdy preferuje daco ineho) a v programe otvorite vas stiahnuty torrent subor. a uz sosate :-) (v tom lepsom pripade, ak nie, tak si pozrite linky vyssie :)))