Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wi-Fi Vlastní síť

Teď jsem od kamaráda dostal Wi-Fi PCI kartu D-Link DWL-510. Jde vytvořit přes tuto kartu vlastní Wi-Fi síť, do které bych se připojoval pomocí mého PDA a měl nasdíleno připojení k internetu (na této síti) ??? Pokud ano, tak JAK ? Děkuji :))

No, vím, že vypadám jak blbec, ale tuto utilitu ze souboru "DWL-510_drv_revALL_510_ALL_en_040224.zip" jsem si už dáávno nainstaloval. Jen marně hledám okno popsané v manuálu, které se má zobrazit po dvojím kliknutí na ikonku v trayi, objeví se jen "Bezdrátové připojení k síti" od MS a toť vše...

If the utility icon does not appear, double-click on the shortcut icon that has been created on your desktop workspace.

Spusťte to tedy zástupcem D-Link Air Utility.

I pomocí Windows (SP2) je možné docílit kýženého. Pokud ale trváte na zmíněné utilitě, ověřte si ve vlastnostech připojení, zda nemáte zapnuté řízení pomocí Windows.
Dnes bohužel nemám čas se tomu plně věnovat, dál musíte bojovat sám. Potrapte Google nebo souseda/kamaráda. :)