Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maximální vytížení RAM

Ahoj. Rád bych se zeptal jestli je v pořádku, když maximální vytížení fyzické paměti nikdy nepřesáhne 70%? A jestli ne s tím jde něco dělat. Děkuji :) (8GB RAM DDR3

v Aute máš motor ktorý ma napsáno v specifikacích "maximálna rýchlsoť 320km/h" ale na tachometri vidíš "aktuálna rýchlosť 162km/h" je to v poriadku?
ak chceš víc vytažiť tak proste pridaj plyn. (spusti viac programov ktoré budu žráť RAM)