Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka na hudbu do 600 kč

Ahoj shanim nova sluchatka nahlavni k mobilu a laptopu na poslech hudby. Chtel bych co nejlepsi zvuk a aby netlacily na usich. Cena do 600 kč maximálně. Nevyznám se v tomto oboru, takze bych poprosil o radu nejakeho profika. Dekkuji

díky hlubokých basů prožívám hluboké zážitky z filmů, ale i hudby a PC her, kdo miluje basy, tak tomu musím doporučit právě tuto řadu sluchátek. Kvalita zpracování je dokonalá a elegantní design se nedá přehlédnout. Nikdy jsem se při basových testech nesetkal s rezonancí, basy jsou čisté, možná ty výšky jsou mírně zkreslené, ale na to se tato řada sluchátek nesoustředí. Jestli chcete výšky, tak se mrkněte na MDR-ZX600 například.

Jsem hudební: Profesionál
Délka kabelu: Tak akorát

To bude ono. Radí profík, na výšky si kup ty doporučené a je to vyřešené.