Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká mi myš

Zdravím. Na Vianoce som dostal novú myš. Zo začiatku fungovala presne podľa mojích predstáv, avšak po čase začala sekať. Keď s ňou hýbem, tak 4-5 sekúnd ide a ale 2-3 sekundy nejde. Ako zo začiatku to vyznie tak, že to neni až taký veľky problém, ale pre hráča hier ako je je to problém veľký hlavne pri Counter-Strike. Myš som skúšal na inom PC a išla úplne v pohode, skúšal som do pôvodného PC zapájať druhú myš a v pohode. Takže je v poriadku aj myš, aj konektor. Mám notebook Acer Aspire V3-531G. Toto je moja myš: connect-it-ci-191 . Skúšal som vymazať úplne všetky ovládače, čo sa týka myší, reštartoval som PC a naištaloval znova a nepomohlo. Vopred ďakujem za všetky rady a pomoc.

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte.

Bod 3 a 4 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.