Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč firefox žere tolik paměti?

Když spustím prohlížeč Firefox, tak trvá skoro deset vteřin než ho načte a pak dyž se podívám na spotřebu tak ta je 7kolem 95MB..V porovnání třeba s IE7 je načtení téměř okamžité a spotřeba jen něco přes 30. Může se jednat o nějakej konkrétní problém s Firefoxem,nebo to co jsem popsal je normální?

nepisete verziu FF, ktoru pouzivate. aktualna verzia je 2.0.0.3, na stiahnutie trebars aj tu: firefox starsie verzie 1.x mali ten problem, ze mali vacsiu spotrebu pamate.

dalej nepiste, ci a ake mate add-ony. prave tie najcastejsie sposobuju spomalene spustenie (kontrola dostupnych aktualizacii, rozne ich nastavenia, atd atd)

btw. mne zere po celom dni netovania FF len 60MB.

S tím se budeme muset smířit. Mně žere kolem 200 000 kB paměti. Mám defaultní skin a jenom pár rozšířeních (8). Někdy to závisí kolik panelů a jakých stránek máte otevřených v jednom okně FF. Úplně defaultní prohlížeč FF žere pod 50 000 kB, otevřete pár stránek a hned jste na stovce. Bohužel to nijak nejde ovlivnit. Jde - Operou nebo jiným prohlížečem. ;-)