Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC problémy - nezvoní budík, nejdou posílat zprávy atd

Ahoj lidi, mám problém se svým mobilem HTC Desire 610.

Z ničeho nic mi přestaly jít posílat zprávy a když už se pošlou, tak s velkým zpožděním.
Dále mi přestal zvonit budík, který mám nastavený již dlouhou dobu a vždycky fungoval.
Nefungují mi ani aktualizace přes google play, které se vždycky při stahování na určitých procentech zaseknou.

Když chci dát obnovení původního nastavení, tak dám OK ale s telefonem se nic neděje. Děkuji za pomoc.

nemusi to byt divne, bud mas jako vychozi uloziste nastavenou pametovou kartu a pokud ta odejde, tak soubory nemaji kam zapisovat nebo ma HTC nejak zprasenej system, protoze ve vychozim stavu nemaji programy co do pametovky sahat, maji vnitrni uloziste.