Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade Win10-par dotazu kolem

Zdravim poradnu,

delsi dobu se mi docela seka,mrzne a celkove blbne netbook,proto bych chtel zkusit Win10.I proto bych se rad zeptal na par veci a to:

1.- je lepsi instalovat Win10 jako cistou instaaci,nebo upgrade?(v minulosti,kdyz jsem totiz upgradeoval,za kazdym se po par tydnech musel udelat cistou instalaci,protoze jsem zacal mit stejny problemy s OS,jako pred upgrade)

2.- jak to je s product keyem?Totiz,kdyz v budoucnu budu delat instalaci,bude mi opet platit key z puvodnich Win7?

3.-chtel bych mit i v Win10 hru Chess Titans,co jsem ale zjistil,lze podobnou hru stahnout z Storu.Je nutny kvuli stazeni her,app,apod mit ucet MS?Nebo to lze nejak obejit,popripade nejak tuhle hru "prenest" z Win7 do Win10?

Dekuji predem za nazory,odpovede a ochotu..

Mas pravdu,udelat ucet je to nejrychlejsi a nejjednoduchsi,ale uz ucet uz mam v google,v AppStoru..pamatovat vsechny hesla,ucty ,mne uz unavuje a obtezuje..zrejme to ale asi budu muset udelat,pokud chci nejakou tu appku pouzivat.
Tak se zeptam jeste takhle..kdyz se pak z uctu odhlasim a pouziju lokalny ucet,zustane mi,resp.: bude appka,program pouzitelny?

Mno, pokud se ti komp seká a podobně, tak upgrade tomu nejspíš nepomůže... A jestli se po nějaké době začne toto dít (myslím po reinstalu), tak je něco blbě. Hodně pravděpodobně z tvé strany; viry, spyware a podobně.
Product key by měl jít použít přímo z Windows 7.
Ve storu se stahuje po přihlášení s MS účtem, nevidím na tom nic, co by bylo nějak nepřekonatelné. MS účet se založí asi za dvě minuty.