Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ntb přestal fungovat po zapojení RAM

Dobrý den mám ntb od aceru měl jsem tam 4gb doma se mi válely ramky tak sem si řekl že je do něj přidám. Už jsem to dělal mockrát člověk si řekne je to lehké. Ramky vložím do slotu a ono ouha ntb nefunguje ani napájecí dioda nesvítí ramky jsem vrátil do původního stavu a stále nic. Už zvěstím to že je něco se základovkou a chce to servis než to tam ale odnesu může to být něčím jinsim ještě ? Děkuji

Odpojte adapter, vyndejte baterii, zmáčkněte a držte 20 vteřin tlačítko vypínače. Poté vyndejte tu RAMku a očistěte její kontakty hadrem trochu namočeným v lihu či isopropylalkoholu. Vraťte zpátky pamět, baterii, adapter a zkuste zapnout.