Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po slouceni disku nanajede system

Po slouceni dvou disku ("C" a "F") na jeden ("C") pomoci Partition Magicu mi nenajede operacni system.Po zapnuti se vubec nic nedeje.
Jde to spravit nebo musim instalovat cely system znova? Operacni system je Win Xp.
Diky za rady

přidej ten disk jako druhý do jiného pc, a podívej se na něj z jiných windows - co na něm vlastně zbylo.
taky můžeš nabootovat z instalačního cd xp, a z recovery consoly si prohlídnout disk, ale to příkazový řádek a ne každý se v něm orientuje.

nevím kde všichni čtenáři doupě, jak na počítač a podobných sraček chodí na ty nesmysly že slučování partitions plných dat je normální bezpečná funkce?

Diky za radu.Preinstaloval jsem OS a vse bezi.Potreboval bych poradit jeste s timto: Pri spusteni mi nabizi na vyber ,ktery operacni system ma spustit.(Pravdepodobne ma nekde zaznam o puvodnim systemu.)Potreboval bych se teto hlasky zbavit.