Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RETRO siemens nixdorf pcd-4nd - Přenos dat

Ahoj,mám notebook siemens nixdorf pcd-4nd a je to opravdu starý kousek...potřebuji z něho a do něho natahat data (v průměru max. 5MB soubory)Ovšem problém je že nefunguje disketovka.Šlo by to natáhnout něják jinak?

HW:
CPU: DX2 50Mhz
HDD: 800MB
GPU: WD 1MB
RAM: 4MB + 16MB modul
OS : Win 95 4.00 950B

EDIT:Našel jsem AirLive WL-1120PCM do PCMCIA..najdu někde ovladače na W95?Popř. jak je tam dostat?

Ovladače pro Wifi bude problém, stejně tak nastavení sítě na W95. Stačilo mi, jaký to byl oser při používání netu na Win ME a wifi...
Napadají mě jedině dvě možnosti:
- rámeček pro 2,5" HDD připojitelný přes USB, vyndat disk a přetahat, co bude potřeba
- sehnat paralelní kabel, nainstalovat Total Commander a připojit to přes paralelní porty; jen je to pomalé, až to bolí

Total Commander se normálně nainstaluje. Když ale není co a jak k notesu připojit, je to problém.
Další možností je oprava disketovky, nebo její výměna, jestli není nějaká unikátní. Taky je řešením adaptér na Compact flash do PCMCIA slotu, takhle to používám u notesu Toshiba (taky historická záležitost). Připojím kartu přes čtečku do PC, nakopíruju, vrazím to do notebooku a tam je to jako další disková jednotka.
Ten adaptér by mohl někde na aukru stát pár korun.