Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vbc.exe 100% cpu

Dobrý den.
Instaloval jsem Mad Max a poinstalaci jsem dal finish a počítač byl úplně zpomalený tak se podívám do správce a tam je visual basic command line compiler , a když dam vypnout aplikaci tak mi najede černe okno a furt se ukazuje a vypina a blika . Restart nepomoh.. internet nejde.. četl jsem že by to mělo byt něco s jazykama .. nebo něco takovýho.. nebo něco s frameworkem .. ten jsem odistalival a nic..co stim ? Diky

výpis položek run/po spuštění a scheduled tasks/naplánované úlohy umí třeba ms autoruns.
vbc.exe si může spouštět i generátor virů v pc - proto zkontrolovat v tom autoruns, co se nemá spouštět.

system32\svchost - obecný nositel služeb. (nenastavený správce úloh neukazuje celou cestu k programu = je k ničemu)
když svchost bere hodně %cpu, bývá to obvykle vinou zjišťování aktualizací. pokud nedokáže najít aktualizační server, stálým opakováním spotřebovává nejvíc prostředků.

Nevim.. zkouším všechno co me napadá a nic.. furt schvost ale ted mi to nejde ani vypnout takže těží furt 100.. asi to vidím na preinstalaci.. ale to se mi fakt nechce.. chci se zeptat jestly na win8 mi pojede gta v poho když budu mit 4 gb ram , ted mam win7 a jede to v po ho na 40fps