Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatná aplikace chladící pasty

Dobrý den,

Chci se zeptat kdyz se při aplikaci chladící pasty na CPU dostane trocha na piny procesoru a na socket, dá se nějak odstranit? předpokládám že takhle se akorát celý PC odrovná. Předem díky za odpověd.

na procesor se dává jen kapka a ta se do tenka rozetře. to není chleba, abys to patlal v půlmilimetrové vrstvě.
isopropyl se v malém množství prodává v lékárně, litrovka z drogerie je ti k ničemu.
ale když dokážeš zaplácat i socket, bude asi lepší, když na to přestaneš dál sahat a zavoláš šikovnějšího bratra/sestru.

Víc už mu asi ublížit nedokážeš, vážně to chceš dělat sám? Máš internet, to nedokážeš najít prodejnu nebo e-shop?
V zapadlejších prodejnách se dá doslova za pár korun koupit sada na čištění disket nebo CD, je tam i menší lahvička s kýženým obsahem.