Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dell Dimension 4550 - problém se sítí

Dobrý den.
Mám problém se síťovým adaptérem v PC Dell Dimension 4550. Přesněji s ovladačem. Po reinstalaci OS
(původně nelegálně W7 ultimate) jsem se rozhodl přeinstalovat OS na Xp, z důvodu jen 1GB RAM.
Abych to zkrátil, v PC je síťovka Foxconn, více toho nevím. Prosím o pomoc.

Předem děkuji.

já tam čtu něco jiného:

Varianta 3 (doporučuji). Tato metoda je použitelná pro jakékoliv neznámé zařízení, tedy ne jenom pro síťové karty:
Nejlepší šanci dohledat výrobce máte ve Správci zařízení podle kódu Vendor a Device. Klikněte dvakrát ve Správci zařízení na neznámé zařízení. Otevře se okno s vlastnostmi, přejděte na záložku Podrobnosti a zvolte ID hardwaru. Zobrazí se nějaké podobné údaje:
Pro nás jsou tady důležité hodnoty VEN a DEV, které jsou na obrázku označené šipkami

následuje názorný obrázek.

bohužel se ti nepovedlo napsat, jestli se někdo nejdřív obtěžoval s instalací základního driveru chipsetu, aby windows rozeznaly periferie připojené do základní desky.
screen ze správce zařízení chybí taky, tak co s tím.