Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Predvolena aplikacia win10

Pozeram, ze win10 si nastavuje predvolene aplikacie v systeme, cize uz nestaci len povolit napriklad Opere, aby sa stala predvolenym prehliadacom. To naozaj nie je ina cesta len ist do systeme a nastaveni a nastavit Operu ako predvolenu aplikaciu pre jednotlive typy suborov?
Změna předmětu, původně: Predovlena aplikacia win10 (JaFi)

cize uz nestaci len povolit napriklad Opere, aby sa stala predvolenym prehliadacom

akoze nestaci? bezne to takto robim vzdy a vzdy to ide.
alebo ked chcem nahradit default program nejakym mojim, tak pravy klik, otvorit v..... - dam zapamatat a bezi to.