Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sony Ericsson K750i

Při koupi Sony Ericsson K750i mi řekli, že si hudbu mohu dát do ještě menšího formátu než je mp3. No popravdě to řekli mímu tátovi kterej mi ho kupoval k narozeninám. Jenomže si prý nepamatuje jakej to byl formát. Prosím poraďte, kdo o tom něco víte. (třeba tenhle tip mobilu máte taky).

Jsa vlastníkem k750i, dím:
bezpochyby mysleli formát AAC (zapouzdřený v kontejneru mp4, takže s příponou .m4a).

Pozor, k750i podporuje profil AAC-LC (low complexity), nikoliv AAC-HE (high efficiency). Respektive AAC-HE přehraje ale bez kvalitativního zisku který tento profil nabízí.

Na převod do AAC používám zdarma dostupný nero digital audio (NeroAAcEnc) kodek. Vlastní konverzi provádím za pomocí programu dbpowerAMP.

Bitrate cca 88kbps. -->> jenže já si hudbu z mobilu pouštím jen přes vestavěný mono chcrchlák, když kupř. čekám s bajkem na kámoše před barákem než se vyrychtuje :))

A karty MemoryStickPro DUO do tohohle founu jsou svinsky drahé...takže konvertovat do aac asi budeš chtít, IMHO j.