Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodorovná blikající čára objevující se na monitoru při jakékoliv rychlejší scéně

Dobrý den, před týdnem jsem si sestavil nový PC a od začátku mi dělá potíž blikající vodorovná čára na monitoru ktérá se nacházi skoro všude nejvíce však při procházení internetu při scrollování stránek, při hraní her, sledování filmu atd... Když je počítač v klidu tak vidět není. A chtěl jsem se tedy zeptat co stím jestli je to chyba monitoru nebo chyba grafické karty nebo windousu. Zkoušel jsem to ještě na jiném monitu a na televizi a výsledek byl všude stejný. Zapojené to mám přes HDMI zkoušel jsem i DVI a bylo to stejné. Specifikace PC jsou: intel core i5-4460,GTX970,8gb ram. Dávám sem ještě video na kterém to je vidět watch Děkuji moc předem za každou radu.

Když je počítač v klidu tak vidět není.

Tak já na tom videu žádnou čáru nevidím (dával jsem si ho i v rozlišení 1080).

Tak ještě mě napadla možnost zkusit vyměnit grafickou kartu za jinou ve 14dení lhutě. Myslíte že je to správný krok ? Jinak jsem zkoušel k monitoru zapojit jiný PC a nedělá to takže to bude určitě něco v počítači kabelem to být taky nemuže protože dříve přes ten kabel jsem měl připojený PS4 a fugovalo to bez potíží.

Tak pokud to máš ještě ve čtrnáctidenní lhůtě, tak neváhej a reklamuj.
V nejhorším ti řeknou, že je v pořádku a budeš tam, kde jsi. Alespoň ti ji otestují. :-)