Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC ..

Zdravím

Mám nějaký ten týden složený PC. A ze začátku fungoval jak měl. Ale poté jsem začal hrát hry které počítač utáhnul v pohodě. Jenomže .. Hra běžela jak měla a po 5-10 minutách se počítač vypnul. Dělalo to převážně u her ( GTA IV , GTA V , CoDMW3 ) a tady ty novější ... Po nějaké chvíli to přestalo tak jsem si říkal, že už to bude snad OK.. Jenomže pár dní na to to začalo znova a počítač se vypíná u her jako je "Gardenscapes" atd.. Prostě hry které mají směšné požadavky a dříve se prodávali v ABC mě teďka vypínají počítač. Na jednu stranu je směšné, že hraju takové staré hry na takovém PC jenomže ty staré baví převážně mě a ty novější bratra takže tak. Teďka co jsem zaznamenal tak to vypínalo GTA V, The Sims 4 a to gardenscapes .. Počítač se prostě vypne a nejde zapnout, po 20-30 minutách se opět sám zapne a je přeházený čas atd.. Chtěl bych se tedy zeptat jestli někdo neví co s tím.. Byl bych vděčný za každou radu :)

PC :

To jsem uložil jako přílohu .. Omlouvám se nevyznám se tu moc a nevím jak to vložit aby to šlo vidět přímo tu..

Za jakékoliv rady budu rád, děkuji, přeji pěkný zbytek dne :)

Podla tych komponentov co tam mas tak si asi zle zlozil tie komponenty do seba. Pravdepodopbne sa ti prehrieva neaky komponent alebo komponenty alebo slaby Zdroj.
A okrem ineho ty tam mas dost stare komponenty = ten procesor a graficka karta su asi 5 rokov stare komponenti.