Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raid0 Rozdělit či ne ?

Ahoj,
mám v počítači 2 disky v raidu 0.

Je vhodné rozdělit raid na dvě části, nebo to disky zbytečně zpomalí ?

Jaké rozdělení je lepší - vytvořit na discích dva oddíly nebo 2 diskové pole ?

Chipser ICH8R, Win XP. Disky jsou to seagate 7200.10 320GB

Díky

Souhlasim, RAID 0 jedine na kratkodobou praci nebo v kombinaci s 1, pokud jsou ti data mila ;-)