Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet PC + notebook

Na mem PC pouzivam ADSL modem s USB pripojenim. Budu si kupovat notebook a potreboval bych vedet pomoci ceho(ci jak) docilim internetu i na notebooku. Je asi blbost prehazovat USB kabel sem tam. popr. jestli by to slo nejak bezdratove na urcitou vzdalenost. Diky za rady

Ano, připojíte jen ADSL linku a zařízení disponující wifi (notebook, PDA) mohou pak s tímto modemem/routerem po nezbytném prvotním nastavení komunikovat bezdrátově. Ostatní počítače připojíte ethernetovým kabelem, případně je rovněž dovybavíte wifi kartou. Navíc vámi vybraný typ je již vhodný i pro příjem IPTV. Při té ceně nemá smysl vymýšlet jiná řešení, toť můj názor.