Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB - Mizí mi data

Mám windows xp u stolního počítače. Na notebooku 8 a na dalším stolním taky něco novějšího. Problém je, že pokud něco nahraju na USB kdekoliv jinde a vložím to pak do pc s XP, začnou mi mizet soubory až nakonec je složka údajně prázdná. Ikony nejsou vidět. Ale pokud USB prozkoumám, pořád to místo zabírá. V ostatních pc pak USB vidím taky prázdnou, ale pokud tam chci například něco vložit, napíše to, že není dostatek místa. Ve zkratce to soubory pořád osahuje, jen je nevidím. Když dám například zkontrolovat jednotku antivirem, je vidět, že to kontroluje data, která by tam být měla, ale prostě je nevidím a nemohu tak ani otevřít.

Co to je sakra "USB"? USB je u normálních lidí sériová sběrnice! Vyjadřuj se trochu jako dospělý člověk!

Můžu jen hádat, že jsi myslel úložiště připojené na USB, tj. buď USB Flash, nebo USB HDD. V takovém případě: jaký formát má disk, provedl jsi kontrolu soub. systému, pokud je to NTFS, máš správně práva?

edit: v případě Flash pamětí se stává, že chcípají, často si lidi "výhodně" kupují falzifikáty a vůbec jim není divné, že si za 500Kč koupili 128GB flashku..

Přesně to jsem myslel. Zkoušel jsem to na spoustě Flashek, ale dělá to u všech. Jak drahých, tak levných. Spíš si myslím, že to bude tím zaneřáděným PC. ESET Smart security mi vypršel už nějaký ten rok zpátky a toto není jediný problém, který se tu objevil. Zatím mě to ale nijak neomezovalo. Bohužel, toto je pro mě už docela problém.