Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostatečné napájení desky??

Dobrý den, vyhrabal jsem a poskládal staříčkou sestavu, problém je v tom že monitor nic nezobrazuje. Včera to jelo v pohodě i dneska ráno, včera nainstalován windows(legální), ovladače, trochu internetu a pak jsem PC vypnul a dneska po výměně baterie monitor nic nezobrazuje. Jedná se o desku MSI K6TV MS-7021, Zdroj je fortron 250w, Grafika je GeForce4 MX440 AGP 8X, 128mb, V PC je zapojena pouze deska, 1x DVD-Rom, 1x HDD PATA 80gb, Procesor je nějaké pentium 4. Větráky se normálně točí, dvd-romka bliká, PC nehodí žádný Beep kod i-když je Speaker zapojen, Ramka je jedna DDR1 512mb, Větrák ve zdrojí jede, větrák procesoru taky. Včera když to fungovalo se po každém vypnutí a zapnutí Bios vrátil do defaultu(čas,datum apod....) usoudil jsem že je už vadná ta baterie, tak jsem koupil novou. Už ani na starou baterii to nejede, při výměně baterie PC samozřejmě vypnuté a kabel vypojen, kondenzátory vybité. Žádný kondík neteče, vše je zapojeno jak má, Monitor funguje zkoušeno na jinem PC, i paměť ram otestována a funkční, procesor nemám jak odzkoušet, grafika funkční odzkoušena, změna nenastala ani po zkoušce jiné funkční grafiky. Nějaká rada prosím??

Skus aspon zdroj z jedneho z tych inych PC. Neviem jak tie vsetky PC ziskali tu vadu (co si s nimi robil), ale je aj mozne ze nieco robis vseobecne blbo. Odpoj od dosky uplne vsetky dratiky kejsu, uplne vsetko, idealne vybrat dosku na stol, a zapojit len zdroj CPU a RAM a pripadne grafiku a zapnut srubovakom o PWRbutton piny.
Dufam ze v kejse pod doskou mas distancky na spravnych miestach. Ak ne tak sa nediv.

Deska už byla venku, beze změny a ty blbůstky pod deskou jsou všechny na svém místě, nikde to tam neskratuje, všechny jsou přímo na dírky na šroubky nikde navíc. Ty ostatní počítače jsou bez zdrojů takže mám jen jeden který se ale tváří v pořádku, nepíska, nesmrdí, větrák se točí.