Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace systému / nereagující HDD

Zdravím mám takovej malej problém snažil jsem se nainstalovat win 7 na notebook asus x550v a nemůžu se dostat přes výber disku tady mi to tvrdí že na disk nelze systém nainstalovat at si skontroluju řadiče v BIOSU a at nastavuju co nastavuju nikam se nehnu.
Věci co vím:
disk:st 750lm0022 hn-m750mbb
fakt že když najedu miniXP z hirens bootu tak disk najdu jenom ve správci zařízení ale s informací že ovladače nejsou nebo jsou poškozené a ve správě disků neni ani vidět
když se v instalačním programu pokouším vytvořit novej oddíl tak se nezdařilo chyba 0x80070017
žádné disky nejou zapojeny
instaluju z dvd mechaniky
žadný oddíl tam není je tam prostě nepřidělené místo na disku 0....
sám nový oddíl ani vytvořit nemůžu jak jsem psal vejš

Bud vymaz z toho disku MBR a tabulku oddielov (napr. v prikazovom riadku prikaz diskpart a tam list disk, select disk spravne cislo a potom clean), alebo bootuj instalacku v spravnom mode (UEFI/neUEFI, neni to jedno). P.S: uefi boot podporuje az W7 64bit.