Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie u Lenova P 70

Dobrý den, mám lenovo P70 a zatím spokojenost jen mám výtku k baterii. Na to, že má 4000mAh, vydrží max 2 a půl dne. Nevíte jak ji optimalizovat? dělám něco blbě nebo je to normální? kamarádka má huawei a baterii 2200mAh a vydrží ji jen o trošku méně než mně, jsem laik, takže to nějak moc nechápu:/ Děkuji

Ono záleží od toho ako aktívne ho používaš. Mobil môžeš vybiť aj za 9 hodín (streamovaním videa cez Wifi). Dva a pol dňa je čo sa týka výdrže dnešných mobilov veľmi slušný výsledok (čo sa dá očakávať kedže hlavnou prednosťou tohto mobilu je výdrž). V nastaveniach si môžeš pozrieť informácie o používaní batérie kde budeš mať rozpísané čo spotrebúva najviac batérie.

V jednotkach "mAh" sa neudava ulozena energia, ptz ta zavisi aj od napatia. T.j. napr. baterka 3V 4000mAh ma stejnu kapacitu (energiu) jak batetrka 6V 2000mAh. Zas cinan niekoho ojebuje kto spi na hodine fyziky.

P.S. ja som tie napatia nekontroloval, to si zisti ty ze kolko ta baterka ma napatie, ked to uz porovnavas s inym mobilom.

P.S.2. a vydrz zavisi samozrejme od toho co vsetko tam mas aktivovane a kolko na nom nieco robis. Ked netelefonujes ani nic nerobis a deaktivujes wifi a bluetooth a 3G data a ostatne nezmysly tak to moze vydzat aj tyzden, ked na tom budes furt nieco robit a telefonovat atd tak vydrbes baterku aj za 3hodiny.