Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sťahovanie vo Firefoxe

Posledne dva dni ked stahujem sa mi neotvorí okno sťahovania s informaciami,čo sťahujem,velkosť súboru,rýchlosť sťahovania a pod.Hoci je všetko stale v "Nástrojoch"rovnako nastavené.Kontrolujem to na disku kam to ukladám.Ked vyvolam v "Nastrojoch" "Spravcu sťahovania" otvorí sa prazdne okno.
Viete poradiť?Ď
Firefox posledna aktualizacia.

Karel,moja poklona.Už je to v poriadku.Vymazal som ten downloads.rdf.A už ide aj v spodnej lište "download statusbar" čo poradil Kurt.Takže šlape všetko až na to že všetky doteraz sťahovane programy z okna sťahovania sa vymazali.Ale to nevadí.Len neviem čím sa to stalo.Aby som vedel do budúcna a vyvaroval sa toho.Ďakujem.